Meie veebisait ei toeta Internet Explorer 11 veebilehitsejat. Palun kasutage uuemat veebibrauserit: Ghrome, Safari, Opera, Firefox.

Ülemiste esindus asub uuel ajutisel pinnal Suur-Sõjamäe põik 11, Tallinn

 

KAMPAANIA REEGLID

 

1. Üldist

1.1 Tarbijamängu korraldaja on W.EG. Eesti AS.

1.2 Tarbijamäng on suunatud kõigile W.EG. Eesti AS klientidele, kes ostavad W.EG. Eesti AS-st ABB madalpinge tooteid vähemalt 2500 € eest.

1.3 Tarbijamäng toimub ajavahemikus 10.02.2023-09.06.2023

2. Auhinnad

2.1 Tarbijamängus on võimalik võita telksaun. Kokku loositakse välja 2 telksauna.

2.2  Kampaanias osalevad kõik W.EG. Eesti AS kliendid, kes ostavad kampaaniaperioodil ABB madalpinge tooteid vähemalt 2500 € eest.

3. Tarbijamängus osalemine

3.1 Tarbijamängus osalemiseks peab tarbija punktis 1.3 nimetatud Tarbijamängu perioodil ostma W.EG. Eesti AS-st ABB madalpinge tooteid vähemalt 2500 € eest.

3.2 Tarbija isikuandmed ei kasutata muul viisil kui võitjate teavitamise ja auhinna üleandmise eesmärgil.

4. Auhindade kättesaamine

4.1 Punktis 2.1 nimetatud auhinna võitja välja kuulutamine toimub juuni 2023.

4.2 Võitjatega võetakse vahetult pärast võitja välja kuulutamist ühendust ja nendega kooskõlastatakse edasine tegevustekäik, st lepitakse kokku auhinna kättesaamise aeg ja koht.

4.4 Kui võitja ei ole loosimisele järgnenud 3 päeva jooksul olnud kättesaadav telefoni/
e - posti teel ja/või on ebaõnnestunud temaga kokku leppida auhinna üleandmise koha ja aja suhtes ja/või kui võitja ei saabu kokkulepitud kohta õigel ajal auhinda vastu võtma või ilmnevad mõned teised võitjaga seotud asjaolud, mis segavad auhinna vastuvõtmist, kaotab võitja õiguse auhinnale ja korraldajal on õigus kasutada auhinda oma äranägemise järgi.

4.5 Korraldaja ei vastuta selle eest, kui õigust auhinna kättesaamisele ei kasutata osaleja isiklikel põhjustel ja käesolevate reeglite või auhinnaüleandmise korrarikkumise tõttu. Sellisel juhul ei korvata mitte mingit osalejakantud kahju ja saamata jäänud auhind või selle rahaline väärtus ei kuulu kompenseerimisele.

5. Kaebused

5.1 Kõik käesoleva Tarbijamänguga seotud kaebused tuleb esitada kirjalikult. Kaebus koos seda põhjendatavate tõenditega tuleb esitada korraldajale hiljemalt 30.06.2023. Tarbijamängu korraldaja vaatab kaebused läbi ja vastab kaebusele 30 päeva jooksul.

6. Lõppsätted

6.1 Auhindu ei maksta välja rahas ega vahetata teiste auhindade vastu.

6.2 Korraldaja ei vastuta osaleja andmete kättesaamise, saatmise, kaotamise, hilinemise ja teiste tehniliste ebakõlade eest, mille eest korraldaja pole vastutav ja mida ta ei saa   kontrollida.

6.3 Korralda ei vastuta teenuste tehniliste rikete eest, süsteemi või tarkvara rikete,  viivituste ning teiste sarnaste häirete eest, mis piiravad mängus osalemise võimalusi või  Tarbijamängu veebisaidi kasutamist.