Meie veebisait ei toeta Internet Explorer 11 veebilehitsejat. Palun kasutage uuemat veebibrauserit: Ghrome, Safari, Opera, Firefox.

INFOKS KLIENTIDELE JA KOOSTÖÖPARTNERITELE!

Head kliendid!

Meie müügiesindused üle Eesti on avatud aga seoses koroonaviiruse (COVID-19) levikuga Eestis oleme rakendamas täiendavaid meetmeid inimeste tervise kaitseks.

  1. Palume eelistada suhtluseks e-kanaleid sh. oma müügiesindaja kontakte, e-maili teel suhtlust ja meie e-poodi.

Meie müügiisikute kontaktandmed on leitavad siit: https://www.weg.ee/kontaktid/myyk
E-poe kasutamise juhendi leiab siit: https://www.weg.ee/info/kuidas-osta

  1. Müügiesindused keskenduvad alates 18.03.2020 esmajärjekorras telefoni, e-maili või e-poe kaudu ettetellitud kaupade väljastamisele. Iseteenindust müügiesindustes piiratakse.
  2. Meie keskladu Sõstramäe 8, Tallinn väljastab klientidele vaid suuregabariitseid tooteid ja seda eelnevalt kokku leppides. Kõik muud kaubad saadetakse edaspidi kas otse kliendi objektile või väljastatakse müügiesindustest.
  3. Elektrilevi koostööpartnerite tellimuste vastuvõtmine jätkub tavapärasel moel, läbi W.EG. Eesti Kliendi Iseteenindusportaali (KIP) ja avariiolukorras e-maili ja telefoni teel. 

Anname hoolimata riigis välja kuulutatud eriolukorrast parima, et täita võetud lubadused ja kohustused ning pakkuda jätkuvalt meie klientidele oma teenuseid ja kaupu.

Anname teada, kui olukord peaks muutuma.

Olge terved!