Meie veebisait ei toeta Internet Explorer 11 veebilehitsejat. Palun kasutage uuemat veebibrauserit: Ghrome, Safari, Opera, Firefox.
Sinu ettevõtte konto on blokeeritud. Ostu sooritamine ei ole hetkel võimalik. Küsimuste korral pöörduge palun oma kliendihalduri poole.

W.EG. EESTI OÜ ON JUHTIV ELEKTRIMATERJALIDE HULGIMÜÜJA EESTIS.

Alates 2016. aastast kuulub W.EG. EESTI OÜ (edaspidi W.EG.), endise ärinimega Elektroskandia Baltics OÜ maailmakuulsasse WÜRTH GROUP’i. Würth Group on globaalselt tuntud perefirma, mille tegevusalad on mitmekülgsed ja hõlmavad ka elektrimaterjalide osa. Ettevõte on tegutsenud alates 1945. aastast ja saavutanud selle aja jooksul märkimisväärseid tulemusi. W.EG.-i juriidiliseks omanikuks on Saksa ettevõte nimega FEGA AND SCHMITT ELEKTROGROSSHANDEL.

Kogu ettevõtte tootevalikut iseloomustab kvaliteet, pikaealisus ja töökindlus. W.EG.-i klientideks on peamiselt suurenergeetika- ja elektriinstallatsiooniettevõtted, tootjad, tööstusettevõtted ning edasimüüjad, tarnijateks kvaliteetkaubamärke esindavad firmad. W.EG. on spetsialiseerunud elektrimaterjalide turundusele ja müügile ning logistilistele teenustele. 

ETTEVÕTTE AJALUGU

Aastatel 1992-1997 tegutses ettevõte Asea Skandia nimetuse all ABB Eesti AS hulgimüügiüksusena. Aastal 1997 müüs ABB hulgimüügiäri Hagemeyer grupile ja uueks nimeks valiti Elektroskandia. 2008 aastal ostis osa Hagemeyeri grupi ettevõtetest, sealhulgas ka Elektroskandia OÜ, Rexel Group ning kuni aastani 2016 kandis Eestis tegutsev ettevõte Elektroskandia Baltics OÜ nime edasi. 

Aastal 2016 ostis Würth Group Rexel Groupilt Elektroskandia Baltics OÜ ning ühendas selle juba varem Würthi omanduses olnud Talger Elekrotehnika nime kandva ettevõttega. 15.08.2016 nimetati ühinenud ettevõtted ringi W.EG. EESTI OÜ-ks.

MÜÜGISUUNAD

W.EG. Eesti pakub elektrimaterjale järgmistes valdkondades: ehituse; elektrivõrkude, tööstuse ning valgustuse valdkonnas. W.EG.-i missioon on olla eelistatud partner oma klientidele, pakkudes neile laia valikut jätkusuutlikke ja uuenduslikke tooteid ja teenuseid automaatika, tehnilise varustuse ja energiahalduse alal.

Ettevõttes töötab ligi sada oma ala spetsialisti.

Kogu Eestit kattev müügivõrk kindlustab klientidele kiire ja kvaliteetse teeninduse. W.EG.-l on müügiesindused Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis. Tänu Elektrilevi OÜ poolt korraldatud hanke võidule oleme valmis oma kliente täiendavalt teenindama järgmistes Eesti linnades: Paide, Rapla, Võru, Rakvere, Viljandi, Saaremaa ning Hiiumaa. W.EG.-i logistika alus on Tallinna keskladu, mille valikus on rohkem kui 6 000 toodet. W.EG.-i sortimendis olevad tooted vastavad Euroopa Liidus kehtestatud normidele ja nõuetele. Keskkonnakaitse normide ja utiliseerimisnõuete täitmiseks tehakse koostööd MTÜ- ga Eesti Pakendiringlus. W.EG.-i teenindus põhineb kindlatel ja usaldusväärsetel tarnetel. W.EG. on Bureau Veritase poolt sertifitseeritud ISO 9001 ja ISO 14001 standardite järgi. 


VAJALIK INFO

Registrikood: 10326286 
KMKR nr: EE100336700 

SEB: IBAN: EE311010220007244011 
SWIFT: EEUHEE2X

Luminor Bank: IBAN: EE371700017000359278 
SWIFT: NDEAEE2X


visioon missioonvisioon missioon