Meie veebisait ei toeta Internet Explorer 11 veebilehitsejat. Palun kasutage uuemat veebibrauserit: Ghrome, Safari, Opera, Firefox.

SEOSES KOLIMISEGA ON MEIE KESKLADU SULETUD 06.06. 2024 - 12.06.2024

SUUR-SÕJAMÄE ESINDUS SULETUD  10.06.2024 - 12.06.2024

Ülemiste esindus asub uuel ajutisel pinnal Suur-Sõjamäe põik 11, Tallinn

Teisipäeval, 14.05, toimuvad e-poes hooldustööd. Hooldused toimuvad vahemikus 21:00 - 22:00 ning e-pood võib seetõttu olla ajutiselt kättesaamatu. Vabandame ebamugavuste pärast ja täname mõistva suhtumise eest.

Tööstuse valdkondTööstuse valdkond

VALDKONNA ÜLEVAADE

Omame laialdast tootevalikut ning meie müügimeeskond saab igapäevaselt professionaalset tuge tootejuhtidelt, kellega koos töötades peame ennast mitte pelgalt edasimüüjaks, vaid ka just lahenduste pakkujaks. Läheneme igale kliendile individuaalselt, arvestades iga ettevõtte eripärasid ning spetsiifilisust.

Lisaks tavapärasele toodete valikule omame kogemusi veel ka täiendavatel aladel nii iseseisvalt kui ka koos oma partneritega:

  • Taastuvenergia toodete- ja projektimüük, sealhulgas päikesepaneelide, energia salvestusseadmete ja elektriautode laadimisseadmete müük ning tehniline tugi.
  • Eriotstarbeliste projektide koostamine - lisaks materjalidele omame ka koostööpartnereid inesnerilahenduste väljatöötamisel ning prototüüpide ja edasiste toodete valmistamiseks.
  • Konsignatsioonilaod – ladu kliendi juures.
  • Kiirtarne võimalused üle maailma (DHL, UPS jne). 

VALDKONNA VÕTMETARNIJAD

MÄRKIMIST VÄÄRIVAD OBJEKTID

KLIENT OFFSHORE & MARINE SERVICES OÜ: MV „Virgo“ elektimaterjal kajutite ehituseks.

marinemarine

KLIENT EVENTECH: Tarnisime kliendile Soome MTV3 uudiste stuudio valgustuse.

mtvmtv

KLIENT AR CARTON: W.EG. EESTI tarnis valgustuse tooted koos paigaldusega tootmisesse

ar cartoonar cartoon