Meie veebisait ei toeta Internet Explorer 11 veebilehitsejat. Palun kasutage uuemat veebibrauserit: Ghrome, Safari, Opera, Firefox.

Osta e-poest JUNGi tooteid ja saa tasuta nutikas termostaat!

Kui ostad W.EG. Eesti e-poest JUNGi tooteid vähemalt 500 euro eest saad kingituseks tasuta Jungi nutika termostaadi!

 

Hiljuti tõi JUNG turule uue ruumitermostaadi, mis sobib just neile, kes täit targa kodu lahendust ei vaja, kuid soovivad siiski kodus või kontoris ruumitemperatuuri mugavamalt reguleerida ja küttel silma peal hoida. JUNGi uus ruumitermostaat on ühendatav mistahes elektriliste kütteseadmetega, sealhulgas põrandaküttega. Töökindlus ja kvaliteet on JUNGi poolt garanteeritud ning kõik JUNGi tooted valmistatakse Saksamaal.

Uut termostaati on võimalik juhtida ka nutiseadmest. Selleks laadige alla rakendus JUNG Temperature Config (saadaval nii iOSile kui ka Androidile) ning ühendage nutitelefon ja termostaat omavahel. Seadmete omavaheliseks ühenduseks kasutatakse Bluetooth Low Energy protokolli kaudu, mis edastab juhtmevaba signaali vähese energiakuluga ja töökindlalt. JUNG Temperature Config äpi menüü on eestikeelne, mis teeb selle kasutamise lihtsaks ja arusaadavaks.

Kui vormistad e-poest vähemalt 500 eurose (ilma käibemaksuta) tellimuse, siis saadame tasuta termostaadi Sulle lähimasse W.EG. Eesti esindusse. Kampaana kehtib kuni auhindu jätkub! Auhinnatermostaat on selline.

Kõik pakutavad JUNGi tooted leiad siit.