Kuidas osta e-poest?

Ostes vali esmalt e-poest välja sobivad tooted, salvesta need ostukorvi ning soodustuse saamiseks logi end sisse e-poe keskkonda. Ostukorvi eest tasumisel vali kohaletoimetamise viis, maksa kauba eest pangalingi kaudu või ettevõttele määratud krediidiga. 

Kuidas leian üles huvi pakkuvad tooted?

Esmase valiku toodete juurde liikumiseks saad teha e-poe päiseribalt valides soovitud tootekategooria ning liikudes edasi valitud kategooria alamlehele. Alamlehelt omakorda saab edasi liikuda huvi pakkuva toote juurde. Sobiva toote leidmiseks võid kasutada ka otsinguakent, kirjutades sinna märksõna või toote nime.

Tootega lähemalt tutvumiseks klikka pildile, misjärel avaneb tooteleht vajaliku lisainfoga. Kui toode Sulle sobib, siis salvestab see ostukorvi. Seejärel võid jätkata teiste toodete valimist või alustada ostukorvis ostu vormistamist.

Kui kaua on mul e-poes ostu tegemiseks aega?

Ostukorvi salvestatud toode broneeritakse peale esita tellimus nupu vajutamist.

Kui palju kaupa tohib korraga e-poest tellida?

Selliseid piiranguid ei ole. Kui tellid korraga väga palju kaupa, siis võidakse see pakendada mitmesse pakki, kuid saad selle vormistada ühe tellimusena. Mõne toote juures võib olla piiratud korraga ostetavate toodete kogus.

Mida teha, kui tasusin kauba eest kuid ei saanud e-kirjaga kinnituskirja?

Palume Sul anda probleemist teada meie klienditeenindusele saates e-postiaadressile [email protected] enda ja ostutehingu andmed.

Kas e-poest ostetud kaupa saab tagastada?

Jah. Teil on õigus e-poest ostetud kaup 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest tagastada ning seda ka juhul, kui tegemist ei ole puudusega kaubaga. Tagastatav kaup peab olema originaalpakendis ja rikkumata. Kaupadele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada (nt eritellimusel või projektimüügi kaudu tellitud tooted) 14-päevane taganemisõigus ei kehti.

Mida kaupade tagastamiseks pean tegema?

Kaupade tagastamisel täida koos kaubaga saadud arve-saatelehel veerud "Tagastamine" või taganemisavaldus , märkides ära tagastatavad tooted ja nende kogused ning edasta see koos tagastatava kaubaga W.EG. EESTI kesklattu, Sõstramäe 8, Tallinn.

Tagastatavad kaubad saad üle anda W.EG. EESTI kesklaos klienditeeninduse letis.

Kus saan tutvuda e-poe tingimustega?

W.EG. EESTI müügitingimustega saab tuttvuda siin.