Meie veebisait ei toeta Internet Explorer 11 veebilehitsejat. Palun kasutage uuemat veebibrauserit: Ghrome, Safari, Opera, Firefox.

Ülemiste esindus asub uuel ajutisel pinnal Suur-Sõjamäe põik 11, Tallinn

     

W.EG. Eesti OÜ eesmärk on olla oma valdkonna eelistatud tööandja.

Väärtustame oma töötajaid, soosime avatud suhtlust ja oleme arengule suunatud. Usume W.EG. Eesti pakutavate lahenduste ja toodete headusesse ja pingutame selle nimel, et olla klientidele eelistatud partneriks energialahenduste ja elektrimaterjalide valdkonnas.

Meiega liitudes ootab uusi kolleege ees huvitav töö laia tootevalikuga rahvusvahelise taustaga ettevõttes, pühendunud ja asjatundlik meeskond ning piisavalt otsustus- ja tegutsemisvabadust.

 

 

Hetkel aktiivseid tööpakkumisi ei ole aga kui tunned, et tahad meiega liituda, siis saada oma soov ja CV aadressile cv@weg.ee.

lovelove

TÖÖKUULUTUSED

Kandideerimiseks saada oma CV ja lühike motivatsioonikiri: cv@weg.ee

Ei leidnud sobivat tööpakkumist? Anna meile oma huvist teada ja saada meile oma CV koos infoga, millisest tööpakkumisest huvitatud oled aadressile cv@weg.ee

Säilitame Sinu CV-d ühe aasta. Kui soovid varasemat kustutamist, võta meie ühendust ülaltoodud e-posti aadressil.


MIKS LIITUDA W.EG. EESTIGA?

VÄÄRT KESKKOND ARENGUKS

Saad töötada laia tooteportfelli ja parimate brändidega. Su kõrval on kompetentsed kolleegid, saad osa laiast kontaktvõrgustikust ja koostööd teha oma ala tipptegijatega. Valdkond on pidevas muutumises, saad täiendada oma teadmisi ja oskusi ning omandada uusi kogemusi. Toetame töötajate arengut igapäevase töö ja koolituste kaudu.

TÄHENDUSRIKAS JA HUVITAV TÖÖ

Töö W.EG. Eestis on huvitav ja väljakutseid pakkuv. Meie siht on saada oma valdkonna teenindusliidriks ja meiega liitudes on Sul suurepärane võimalus see teekond kaasa teha. Väärtustame ja tunnustame head tulemust. Anname piisavalt otsustus- ja tegutsemisvabadust.

EDASIPÜÜDLIK JA ARENEV ETTEVÕTE

W.EG. Eesti soov on olla eelistatuim koostööpartner ja hinnatuim valdkonna tööandja. Me naudime õnnestunud koostööd ja inspireerime oma kliente. Peame oluliseks kaasaegset ja kaasavat juhtimiskultuuri.

Kuulume globaalse haardega Saksa perefirma WÜRTH GROUP kontserni, mis annab meile kindla seljataguse ja võimaluse erinevate grupi ettevõtetega parimaid praktikaid jagada ja üksteiselt õppida.

ÕIGLANE TASU JA ERINEVAD SOODUSTUSED

Meile on oluline konkurentsivõimeline ja õiglane tasustamine. Osaleme kord aastas palgauuringus, et hoida end kursis valdkonna töötasu arengutega ja analüüsime koos juhtidega nende meeskonna töötasude konkurentsivõimelisust ja sisemist õiglust. Müügiga seotud ametikohtadel on meil boonussüsteemid, mis toetavad hea tulemuse saavutamisel atraktiivset tulemustasu teenimise võimalust. Hea tulemus saab väärilise tasu!

Hoolime oma töötajatest ja pakume erinevaid soodustusi:

  • 24/7 ülemaailmne õnnetusjuhtumi kindlustus
  • Tervisetoetus sportimis- või massaažikulude hüvitamiseks
  • Tervisepäevad – 2 tasustatud tervisepäeva aastas
  • Staažipuhkus sõltuvalt töötatud aastatest 2-5 kalendripäeva
  • Elusündmustega seotud toetused nagu nt lähedase kaotuse korral matusetoetus, lapse sünni toetus jne
  • Ühisüritused

Peame tähtsaks ka oma silmapaistvamate kolleegide tunnustamist ning kauaaegsete töötajate motiveerimist. Lisaks jooksvale tunnustamisele, täname igal aastal ettevõtte aastakonverentsil oma tublisid kolleege.

W.EG. EESTI visioonW.EG. EESTI visioon