Meie veebisait ei toeta Internet Explorer 11 veebilehitsejat. Palun kasutage uuemat veebibrauserit: Ghrome, Safari, Opera, Firefox.

Teisipäeval, 11.06, toimuvad e-poes hooldustööd. Hooldused toimuvad vahemikus 21:00 - 00:00 ning e-pood võib olla ajutiselt kättesaamatu. Vabandame ebamugavuste pärast ja täname mõistva suhtumise eest.

MEIE UUS TALLINNA SUUR-SÕJAMÄE PÕIK 11 ESINDUS JA KESKLADU NÜÜD AVATUD

Laeb

Võrgu sidepaigalduskaablid

33 toodet
Page
lehekülje kohta
  1. MU 1x4x0.8 FECU SIDEVÕRGU ÕHUKAABEL 500M MU 1x4x0.8 FECU SIDEVÕRGU ÕHUKAABEL 500M
    Tootekood 020322009
    Tootja ID 60025206
    Bränd DRAKA
  2. FYO2PMU 12XSML OPTILINE MAA/KANALIKAABEL FYO2PMU 12XSML OPTILINE MAA/KANALIKAABEL
    Tootekood 020322018
    EAN 6410002171099
    Tootja ID L10083
    Bränd NESTOR CABLES
  3. 205-324 EXCEL OPTILINE SISE/VÄLISKAABEL OS2 12 x 9/125 SINGLEMODE LSZH CCA MUST 500M 205-324 EXCEL OPTILINE SISE/VÄLISKAABEL OS2 12 x 9/125 SINGLEMODE LSZH CCA MUST 500M
    Tootekood 02038700063
    Tootja ID 205-324
    Bränd EXCEL
  4. FYO2PMU 4XSML OPTILINE MAA/KANALIKAABEL FYO2PMU 4XSML OPTILINE MAA/KANALIKAABEL
    Tootekood 020322016
    EAN 6410002171068
    Tootja ID L10080
    Bränd NESTOR CABLES
  5. VMOHBU-TL 50X2X0.5 SIDEVÕRGU VÄLIKAABEL VMOHBU-TL 50X2X0.5 SIDEVÕRGU VÄLIKAABEL
    Tootekood 020322037
    Tootja ID L10008
    Bränd NESTOR CABLES
  6. OPTILINE PATCH SC-APC/SC-APC/1/30 G.657.A1 FMU 2,8 KLIENDI KAABEL OPTILINE PATCH SC-APC/SC-APC/1/30 G.657.A1 FMU 2,8 KLIENDI KAABEL
    Tootekood 02032200586
    Tootja ID LV2429
    Bränd NESTOR
  7. OPTILINE PATCH SC-APC/SC-APC/1/35 G.657.A1 FMU 3,0MM KLIENDI KAABEL OPTILINE PATCH SC-APC/SC-APC/1/35 G.657.A1 FMU 3,0MM KLIENDI KAABEL
    Tootekood 02032200575
    Tootja ID LV2379
    Bränd NESTOR
  8. OPTILINE PATCH SC-APC/SC-APC/1/45 G.657.A1 FMU 3,0MM KLIENDI KAABEL OPTILINE PATCH SC-APC/SC-APC/1/45 G.657.A1 FMU 3,0MM KLIENDI KAABEL
    Tootekood 02032200577
    Tootja ID LV2743
    Bränd NESTOR
  9. OPTILINE PATCH SC-APC/SC-APC/1/5 G.657.A1 FMU 2,8 KLIENDI KAABEL OPTILINE PATCH SC-APC/SC-APC/1/5 G.657.A1 FMU 2,8 KLIENDI KAABEL
    Tootekood 02032200581
    Tootja ID LV2408
    Bränd NESTOR
  10. OPTILINE PATCH SC-APC/SC-APC/1/10 G.657.A1 FMU 2,8 KLIENDI KAABEL OPTILINE PATCH SC-APC/SC-APC/1/10 G.657.A1 FMU 2,8 KLIENDI KAABEL
    Tootekood 02032200582
    Tootja ID LV2409
    Bränd NESTOR
  11. OPTILINE PATCH SC-APC/SC-APC/1/50 G.657.A1 FMU 3,0MM KLIENDI KAABEL OPTILINE PATCH SC-APC/SC-APC/1/50 G.657.A1 FMU 3,0MM KLIENDI KAABEL
    Tootekood 02032200578
    Tootja ID LV2858
    Bränd NESTOR
  12. OPTILINE PATCH SC-APC/SC-APC/1/40 G.657.A1 FMU 3,0MM KLIENDI KAABEL OPTILINE PATCH SC-APC/SC-APC/1/40 G.657.A1 FMU 3,0MM KLIENDI KAABEL
    Tootekood 02032200576
    Tootja ID LV2857
    Bränd NESTOR
  13. OPTILINE PATCH SC-APC/SC-APC/1/15 G.657.A1 FMU 2,8 KLIENDI KAABEL OPTILINE PATCH SC-APC/SC-APC/1/15 G.657.A1 FMU 2,8 KLIENDI KAABEL
    Tootekood 02032200584
    Tootja ID LV2859
    Bränd NESTOR
  14. OPTILINE PATCH SC-APC/SC-APC/1/25 G.657.A1 FMU 2,8 KLIENDI KAABEL OPTILINE PATCH SC-APC/SC-APC/1/25 G.657.A1 FMU 2,8 KLIENDI KAABEL
    Tootekood 02032200585
    Tootja ID LV2860
    Bränd NESTOR
  15. OPTILINE PATCH SC-APC/SC-APC/1/20 G.657.A1 FMU 2,8 KLIENDI KAABEL OPTILINE PATCH SC-APC/SC-APC/1/20 G.657.A1 FMU 2,8 KLIENDI KAABEL
    Tootekood 02032200583
    Tootja ID LV2437
    Bränd NESTOR
33 toodet
Page
lehekülje kohta