Meie veebisait ei toeta Internet Explorer 11 veebilehitsejat. Palun kasutage uuemat veebibrauserit: Ghrome, Safari, Opera, Firefox.

Teisipäeval, 11.06, toimuvad e-poes hooldustööd. Hooldused toimuvad vahemikus 21:00 - 00:00 ning e-pood võib olla ajutiselt kättesaamatu. Vabandame ebamugavuste pärast ja täname mõistva suhtumise eest.

ÜLEMISTE ESINDUS NÜÜD AVATUD! SUUR-SÕJAMÄE PÕIK 11, TALLINN

Ettevõttest

W.EG. EESTI OÜ ON JUHTIV ELEKTRIMATERJALIDE HULGIMÜÜJA EESTIS.

Alates 2016. aastast kuulub W.EG. EESTI OÜ (edaspidi W.EG.), endise ärinimega Elektroskandia Baltics OÜ maailmakuulsasse WÜRTH GROUP’i. Würth Group on globaalselt tuntud perefirma, mille tegevusalad on mitmekülgsed ja hõlmavad ka elektrimaterjalide osa. Ettevõte on tegutsenud alates 1945. aastast ja saavutanud selle aja jooksul märkimisväärseid tulemusi. W.EG.-i juriidiliseks omanikuks on Saksa ettevõte nimega FEGA AND SCHMITT ELEKTROGROSSHANDEL.

Kogu ettevõtte tootevalikut iseloomustab kvaliteet, pikaealisus ja töökindlus. W.EG.-i klientideks on peamiselt suurenergeetika- ja elektriinstallatsiooniettevõtted, tootjad, tööstusettevõtted ning edasimüüjad, tarnijateks kvaliteetkaubamärke esindavad firmad. W.EG. on spetsialiseerunud elektrimaterjalide turundusele ja müügile ning logistilistele teenustele. 

ETTEVÕTTE AJALUGU

Aastatel 1992-1997 tegutses ettevõte Asea Skandia nimetuse all ABB Eesti AS hulgimüügiüksusena. Aastal 1997 müüs ABB hulgimüügiäri Hagemeyer grupile ja uueks nimeks valiti Elektroskandia. 2008 aastal ostis osa Hagemeyeri grupi ettevõtetest, sealhulgas ka Elektroskandia OÜ, Rexel Group ning kuni aastani 2016 kandis Eestis tegutsev ettevõte Elektroskandia Baltics OÜ nime edasi. 

Aastal 2016 ostis Würth Group Rexel Groupilt Elektroskandia Baltics OÜ ning ühendas selle juba varem Würthi omanduses olnud Talger Elekrotehnika nime kandva ettevõttega. 15.08.2016 nimetati ühinenud ettevõtted ringi W.EG. EESTI OÜ-ks.

MÜÜGISUUNAD

W.EG. Eesti pakub elektrimaterjale järgmistes valdkondades: ehituse; elektrivõrkude, tööstuse ning valgustuse valdkonnas. W.EG.-i missioon on olla eelistatud partner oma klientidele, pakkudes neile laia valikut jätkusuutlikke ja uuenduslikke tooteid ja teenuseid automaatika, tehnilise varustuse ja energiahalduse alal.

Ettevõttes töötab ligi sada oma ala spetsialisti.

Kogu Eestit kattev müügivõrk kindlustab klientidele kiire ja kvaliteetse teeninduse. W.EG.-l on müügiesindused Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis. Tänu Elektrilevi OÜ poolt korraldatud hanke võidule oleme valmis oma kliente täiendavalt teenindama järgmistes Eesti linnades: Paide, Rapla, Võru, Rakvere, Viljandi, Narva, Kuressaare  ning Kärdla. W.EG.-i logistika alus on Tallinna keskladu, mille valikus on rohkem kui 6 000 toodet. W.EG.-i sortimendis olevad tooted vastavad Euroopa Liidus kehtestatud normidele ja nõuetele. Keskkonnakaitse normide ja utiliseerimisnõuete täitmiseks tehakse koostööd MTÜ- ga Eesti Pakendiringlus. W.EG.-i teenindus põhineb kindlatel ja usaldusväärsetel tarnetel. W.EG. on Bureau Veritase poolt sertifitseeritud ISO 9001 ja ISO 14001 standardite järgi. 

JUHTPÕHIMÕTTED

W.EG. Eesti igapäevaseid tegevusi iseloomustavad kvaliteedi- ja keskkonnaalased juhtpõhimõtted:

  • Tagame toodete ja teenuse püsivalt kõrge kvaliteedi. Soovime olla aus ja pikaajaline partner. Oleme nõudlikud, aga toetavad. Ütleme mida teeme ja teeme mida ütleme.
  • Oleme oma tarnijate suhtes tähelepanelikud ning usaldusväärsed. Anname neile klientidena abistavat ja ausat tagasisidet. Meie ärimudel on nii tarnijate kui klientide jaoks läbipaistev.
  • Hoiame keskkonda ja töötame saastamise vähendamise nimel. Arvestame tegevuste mõjudega ümbritsevale keskkonnale, propageerime energiasäästvaid lahendusi ning eelistame asjade korduvkasutust. Oleme alustanud ettevõtte sõidukipargi üleviimist nullheitmega mudelitele, samuti projekteerime ja ehitame kõik oma uued esindused päikeseenergialahendusega.
  • Pürgime selle poole, et saada järjest paremaks. Me võtame oma vigadest õppust, analüüsime järjekindlalt oma tegevust, uuendame tööviise ja õpime klientide ootusi järjest paremini mõistma.
  • Täidame meie tegevust reguleerivaid õigusakte ning norme. Meil on ülevaade kehtivatest seadustest ning oleme teadlikud kuidas neid mõistlikult rakendada.

VAJALIK INFO

Registrikood: 10326286 
KMKR nr: EE100336700 

SEB: IBAN: EE311010220007244011 
SWIFT: EEUHEE2X

Luminor Bank: IBAN: EE371700017000359278 
SWIFT: NDEAEE2X


visioon missioonvisioon missioon