Meie veebisait ei toeta Internet Explorer 11 veebilehitsejat. Palun kasutage uuemat veebibrauserit: Ghrome, Safari, Opera, Firefox.
Sinu ettevõtte konto on blokeeritud. Ostu sooritamine ei ole hetkel võimalik. Küsimuste korral pöörduge palun oma kliendihalduri poole.

Kellele on e-pood suunatud?

Kellele oleme oma e-poe suunanud?

Tänu meie aastatepikkusele kogemusele elektrimaterjalide hulgimüügis oleme loonud teile uue e-poe, mis on mõeldud eelkõige B2B klientidele.

Meie e-poe teenused on kohandatud individuaalsetele kliendigruppidele. Meie klientidele pakub e-pood lisaks tellimuskeskonnale juba harjumuspäraseks muutunud offline funktsioone, näiteks pakkumiste pärimine ja edaspidine haldamine, ülevaade teie dokumentidest (tellimused, saatelehed, arved), lemmiktoodete nimekirjad, ja palju muud. Kõiges mida me teeme, oleme silmas pidanud, et teenused, mida olete harjunud meie juures saama, oleksid teile ka veebikeskkonnas kättesaadavad. Saage osa sellest ainulaadsest kogemusest ja proovige kõike, mida meie e-pood pakub.

 

E-poest tehtud tellimused saadetakse välja meie kesklaost Tallinnas. Laiast sortimendist hoiame laos ligikaudu 5000 erinevat artiklit. Tooted, mida meie laosaldos ei ole, tellime ja tarnime spetsiaalselt teile. Kokku on e-poe sortimendis leitav peaaegu 40 000 toodet.

 

Sinu W.EG. Eesti tiim.


Olete juba e-poe registreeritud kasutaja? 

Pole veel e-poe kasutajat?