2003726 SEADMETOOS UE KRUVIDEGA Ø60XH66X148 SÜV. MUST
Pilt on illustratiivne
Bränd
OBO BETTERMANN
Tootekood
EAN
Tootja ID
Toote informatsioon
Toote informatsioon
Karp / korpus süvistaud kinnitamiseks seinale / lakke
  • Kuju Ovaalne
  • Ehitusviis Muul viisil
  • Mudel Üksik
  • Läbimõõt 60 mm
  • Pikkus 148 mm
  • Laius 76 mm
  • Sügavus 66 - 66 mm
  • Lülitusseadmete paigaldus Kruvi
  • Torulääbimõõdule 20/25 mm
  • Sisendite arv 22
  • Materjal Plast
  • Kaitseaste (IP) IP30
  • Katte kinnitus Kruvitud
  • Juhi maksimaalne ristlõige 2.5 mm²