GRM 55 100VA4301 ROOSTEVABA KORVRENN 55X100X3000 GB OBO
Pilt on illustratiivne
Bränd
OBO BETTERMANN
Tootekood
EAN
Tootja ID
Toote informatsioon
Allalaadimised
Toote informatsioon
Kaabli korvrenn / kaabli võrkrenn
  • Profiili kuju U-kujuline
  • Kõrgus 55 mm
  • Laius 100 mm
  • Pikkus 3000 mm
  • Kasulik ristlõige 4000 mm²