JUHTMESIDE MUST BXL 2.5X100MM 100TK/PKK
Pilt on illustratiivne
Bränd
CIMCO
Tootekood
EAN
Tootja ID
181861
Toote informatsioon
Toote informatsioon
Kaabli-, juhtmeside
  • Lindi laius 2.5 mm
  • Rihma / lindi / riba pikkus 100 mm
  • Mudel Sisemine hammastus
  • Sideme sulgur Plastikhuul / -nokk
  • Materjal Plast
  • Materjal polüamiid
  • Pinnatöötlus Muul viisil
  • Värvus Must
  • Tekstiriba Ilma
  • Kinnitusviis Ilma
  • Minim. tõmbetugevus 80 N
  • Talitlustemperatuur -40 - 85 °C
  • Paigaldustemperatuur -10 - 85 °C
  • Halogeenivaba Jah
  • UL heakskiit Jah
  • Isolatsioonimaterjali tulekindlusklass UL94 järgi V2
  • Kimbu läbimõõt 2 - 24 mm