Meie veebisait ei toeta Internet Explorer 11 veebilehitsejat. Palun kasutage uuemat veebibrauserit: Ghrome, Safari, Opera, Firefox.

Teisipäeval, 11.06, toimuvad e-poes hooldustööd. Hooldused toimuvad vahemikus 21:00 - 00:00 ning e-pood võib olla ajutiselt kättesaamatu. Vabandame ebamugavuste pärast ja täname mõistva suhtumise eest.

ÜLEMISTE ESINDUS NÜÜD AVATUD! SUUR-SÕJAMÄE PÕIK 11, TALLINN

W.EG. Eesti peakontor

W.EG. Eesti tiim teatab rõõmuga, et kätte on jõudnud ajalooline hetk - meie keskladu ja Tallinna müügisaal on kolimas ühte asukohta. See samm on osa W.EG. Eesti uhiuue peakontori ja Baltimaade suurima elektrivaldkonna müügi- ja logistikakeskuse valmimisest. Meie uueks aadressiks saab olema Suur-Sõjamäe põik 11.

Otsustasime selle olulise sammu astuda, et muuta teie ostukogemus veelgi mugavamaks ja meeldivamaks ning uues asukohas saame teile pakkuda ka senisest laiemat kaubavalikut. Täname teid siiralt senise usalduse ja toetuse eest, sest just tänu sellele on meil koos võimalik see suur samm astuda.

 

Seoses e-poega:

Alates 06. – 13. juunist toimub e-poe tellimuste täitmine Tartu esinduses ning sellel perioodil ei ole võimalik kaupa tellida Kesklattu ega alates 08. juunist Ülemiste esindusse. Neid asukohti asendab Mustamäe esindus.
Kaupade kättetoimetamine toimub aga ikka samamoodi.

 

Müügisaali kolimine:

Müügisaali kolimine toimub 10. juunist kuni 12. juunini. Sellel perioodil on küll eelmine ajutine Tallinna müügisaal suletud, aga teenindame kõiki Tallinna ja Harjumaa kliente meie Mustamäe esindusest Laki 1. Hiljemalt alates 13. juunist oleme valmis vastu võtma kliente meie uues asukohas, millest saab W.EG. Eesti uus peakontor, müügisaal ning Baltimaade suurim elektrivaldkonna logistikakeskus.

 

Kesklao kolimine:

Kesklao ümberpaigutamise protsess toimub 6. juunist kuni 12. juunini. Viimane päev, mil vastu võtame kaupu vanal aadressil Sõstramäe 8, on 3. juuni. Uues asukohas Suur-Sõjamäe põik 11 alustame kaupade vastuvõtmist taas 14. juunil. Palume kõigil partneritel uuendada oma andmeid uue aadressiga ning kohandada vastavalt kõiki planeeritud tarneid. Meie tubli meeskond teeb kõik endast oleneva, et minimeerida teenuste katkestusi selle üleminekuperioodi vältel.

 

Oleme tänulikud teie mõistmise ja koostöö eest selle olulise sammu ajal. Kui teil on kolimisega seoses küsimusi või vajate lisateavet, palun ärge kõhelge meiega ühendust võtta.