Meie veebisait ei toeta Internet Explorer 11 veebilehitsejat. Palun kasutage uuemat veebibrauserit: Ghrome, Safari, Opera, Firefox.

MEIE MUSTAMÄE ESINDUS ON SEOSES KOLIMISEGA 25.07 ja 26.07 SULETUD 

ALATES 29.07 OOTAME TEID UUEL AADRESSIL LAKI 13, TALLINN. VAATA ROHKEM INFOT SIIT

Kuidas osta e-poest?

Tuginedes aastatepikkusele kogemusele elektrimaterjalide hulgimüügis oleme loonud e-poe, mis mõeldud eelkõige äriklientidele.

E-poest tehtud tellimused saadetakse välja meie kesklaost Tallinnas. Laiast sortimendist hoiame laos ligikaudu 5000 erinevat artiklit. Tooted, mida meie laosaldos ei ole, tellime ja tarnime spetsiaalselt sulle. Kokku on e-poe sortimendis üle 50 000 toote, aga kui sa endale vajalikku veel ei leidnud, võta meiega julgesti ühendust telefonil (+372) 505 7505 või e-kirja teel aadressil klienditugi@weg.ee

Selleks, et meie e-poodi kasutada, vajuta paremal üleval nurgas nuppu Logi sisse/Registreeru. Kui sul veel kasutajat ei ole, vali „Registreeri ettevõtte konto“ ja täida vajalikud väljad. Sinu päring vaadatakse üle ja kohe kui konto on avatud, saadame sulle kirja. Naudi ostlemist!

Otsi tooteid

Vihje: kõige täpsemad vasted saad otsingule siis, kui sisestad otsingulahtrisse tootekoodi. Kui sa koodi ei tea, ei ole sellest loomulikult midagi, ka tootenimede järgi saab otsida.

Pane vajalikud tooted ostukorvi ja esita tellimus

Vihje: alati võid enne tellimuse esitamist kõigepealt pakkumist küsida. Teeme sinu ostukorvile pakkumise kahe tööpäeva jooksul ja tellimuse saad esitada juba otse pakkumiselt.

Vali endale sobiv tarneviis ja -koht.

Vihje: toome kõik e-poest tellitud kaubad sulle alati tasuta kohale kõikjal Mandri-Eestis, Saare- ja Hiiumaal.

E-poe menüü toimib nagu iseteenindus: siin saad alati hoida silma peal kõigil oma tellimustel, arvetel, saatelehtedel ja tagastustel. Ülevaade on alati olemas!

Vihje: lisa need tooted, mida tihti vaja läheb, lemmiktoodete nimekirja – siis läheb tellimuse esitamine järgmine kord veel kiiremini!