Meie veebisait ei toeta Internet Explorer 11 veebilehitsejat. Palun kasutage uuemat veebibrauserit: Ghrome, Safari, Opera, Firefox.

Minu konto filtrite juhendid

Minu tellimused

Ostutellimuse Number – Võimalus otsida tellimust teie poolt sisestatud EPP numbri või muu tellimuse numbri järgi. Toetab nüüd osalist otsingut ehk kui soovite otsida tellimust mis oli EPP-00123/LP456 siis piisab kui otsite „123“ või LP456. Siis kuvatakse teile kõik sellised tellimused kust süsteem vastava info leiab.
 

Perekonnanimi – Võimalus otsida tellimust kontaktisiku järgi. Kui tellimuse on teinud Juku Juurikas siis selles filtris saan ma otsida täielikult (Juku Juurikas) ja osaliselt („Juku“ „Juurikas“ „Juur“).
 

Objektiviide – Võimalus otsida tellimust objektiviite järgi. Toetab nüüd osalist otsingut ehk kui objekt on „Tallinna linna rekonstrueerimistööde 1. etapp“ siis sell asemel, et pikka teksti kirjutada võib krijutada vaid „Tallinn“ või „rekons“ jms. Otsib * abil sinna vahele jäetud infot. *linna*1* leiab üles "Tallinna linna rekonstrueerimistööde 1. etapp" viitega tellimused.
 

Tootekood  - Võimalus otsida tellimust kas meie kaubakoodi või tarnja koodi järgi. Toetab samuti osalist otsingut. See tähendab et kui tahate leida seda tellimust kus te ostside SLJ2.27 toodet siis võite lihtsalt otsida „SLJ“ ja teile kuvatakse kõik tellimused kus see toode on leitav.

Minu saatelehed + Minu arved

Dokumendi number – Võimalus otsida saatelehte/arvet saatelehe/arve numbri järgi. Ei toeta osalist otsingut.
 

Sales order ID – Võimalus otsida saatelehte/arvet W.EG. Eesti Müügitellimuse numbri järgi.
 

Perekonnanimi – Võimalus otsida saatelehte/arvet kontaktisiku järgi. Kui tellimuse on teinud Juku Juurikas siis selles filtris saan ma otsida täielikult (Juku Juurikas) ja osaliselt („Juku“ „Juurikas“ „Juur“).
 

Objektiviide – Võimalus otsida saatelehte/arvet objektiviite järgi. Toetab nüüd osalist otsingut ehk kui objekt on „Tallinna linna rekonstrueerimistööde 1. etapp“ siis sell asemel, et pikka teksti kirjutada võib krijutada vaid „Tallinn“ või „rekons“ jms. Otsib * abil sinna vahele jäetud infot. *linna*1* leiab üles "Tallinna linna rekonstrueerimistööde 1. etapp" viitega saatelehed/arved. 

Minu tagastused

Perekonnanimi – Võimalus otsida tagastust kontaktisiku järgi. Kui tagastuse on teinud Juku Juurikas siis selles filtris saan ma otsida täielikult (Juku Juurikas) ja osaliselt („Juku“ „Juurikas“ „Juur“).
 

Objektiviide – Võimalus otsida tagastust objektiviite järgi. Toetab nüüd osalist otsingut ehk kui objekt on „Tallinna linna rekonstrueerimistööde 1. etapp“ siis sell asemel, et pikka teksti kirjutada võib krijutada vaid „Tallinn“ või „rekons“ jms. Otsib * abil sinna vahele jäetud infot. *linna*1* leiab üles "Tallinna linna rekonstrueerimistööde 1. etapp" viitega tagastused.