PSE105-600-70 SUJUVKÄIVITI 55kW 105A 400V ABB DIGITAALNE TABLOO
Pilt on illustratiivne
Bränd
ABB
Tootekood
EAN
Tootja ID
1SFA897109R7000
Toote informatsioon
Toote informatsioon
Sujuvkäiviti
  • Nimitöövool Ie 40° C Tu korral 106 A
  • Tööpinge Ue 208 - 600 V
  • Nimivõimsus. kolmefaasiline mootor. standardlülitus 230 V 30 kW
  • Nimivõimsus. kolmefaasiline mootor. standardlülitus 400 V 55 kW
  • Nominaalne ümbritsev temperatuur ilma vähendamiseta 40 °C
  • Juhtahela tunnus-toitepinge Us vahelduvvoolul AC 50HZ 100 - 250 V
  • Juhtahela tunnus-toitepinge Us vahelduvvoolul AC 60HZ 100 - 250 V