Meie veebisait ei toeta Internet Explorer 11 veebilehitsejat. Palun kasutage uuemat veebibrauserit: Ghrome, Safari, Opera, Firefox.

MEIE MUSTAMÄE ESINDUS ON SEOSES KOLIMISEGA 25.07 ja 26.07 SULETUD 

ALATES 29.07 OOTAME TEID UUEL AADRESSIL LAKI 13, TALLINN. VAATA ROHKEM INFOT SIIT

E-POE VÕIMALUSED

Pakkumised ja kokkulepped

Minu tagastused

Minu tellimused

Minu saatelehed

Minu arved

Tarnimata tooted

Minu lemmiktooted

Masstellimus

Võrdle

E-pood + iseteenindus

Lisaks toodete otsimisele ja tellimisele meie e-poest saad kasutada seda ka iseteenindusena. Sisseloginud kliendina näed kogu oma e-poe ostuajalugu, sh pakkumisi ja kokkuleppeid, tellimusi, arveid, saatelehti, tagastusi, tarnimata tooteid jne.


Lemmiktoodete nimekiri

Samuti saad koostada endale nii mitu lemmiktoodete nimekirja nagu parajasti vaja ja neist nimekirjadest kiiresti esitada tellimuse vaid paari nupuvajutusega.


Koosta pakkumine oma kliendile

Nii ostukorvist kui ka lemmiktoodete nimekirjast saad teha ka pakkumise edasi oma kliendile. Pakkumisele on võimalik lisada nii palju vabatekstilisi ridu nagu soovid (nt töötundide või teiste toodete jaoks, mis ei ole pärit meie e-poest) ja koostada PDF-faili, mille saad saata oma kliendile näiteks e-postile. W.EG. Eesti logosid pakkumisele ei trükita. Pakkumist tehes palume silmas pidada, et W.EG. süsteemi sinu tehtud pakkumist ei salvestata ja hiljem sisse logides sa seda meie e-poe iseteeninduse menüüst ei leia.


Kaupluses kohapeal olles kasuta e-poodi ostupuldina

Nutitelefoniga saad meie esinduses kohapeal olles skannida toodete triipkoodid, koostada neist tellimuse ja selle kohe ära esitada ning soovi korral ka maksta. Tee nii:

1. Vajuta triipkoodi ikoonile lehe ülaservas asuvas otsingukastis.

2. Vajadusel anna kaamera ligipääsuluba.

3. Tee pilt soovitud kauba triipkoodist.

4.